Odwiedzili mnie

Wpis nr 36

Imię:

Leonardo

Miejscowość:Chile

 

Strona www:

 

Treść:

very good morning, my name is Leonardo I count you that today navigating for internet was with this it paginates I found very good the pictures of your cats and dogs apart from the landscapes Greetings of CHILE Saluda Atte

Imię:

Justyn Baranowski

Miejscowość:

 

Strona www:

 

Treść:

Swietnie miec takiego imiennika. Juz samo to, ze jestes, sprawilo mi radosc. Od dzis – obiecuje – bede Cie “zwiedzal”. Cos wiecej? Poszukaj Cantores Veiherovienses. P.S. Auto znakomite. Justyn Baranowski p.s.p.s. Wg motta winno byc: Tygrysowski

Imię:

monika

Miejscowość:

NDM

Strona www:

 

Treść:

Witam cieplutko:).Swietna stronka i bardzo ciekawy zyciorys, imponujacy!.Wlasnie zrobilam sobie przerwe od nauki (wtlaczam wiedze do obrony pracy dyplomowej)i trafilam na te stronke.Jestes mozna rzec czlowiekiem sukcesu-szczerze gratuluje.Po analizie dorobku Twojego zycia(zawodowego:))dochodze do wniosku, ze wszystko jest mozliwe!To mile,ze sa tacy ludzie jak Ty.Chetnie skorzystam z kilku przepisów i porad.Zycze wszystkiego dobrego, pozdrawiam cieplutko

Imię:

yasiu

Miejscowość:

Wroclaw

Strona www:

 

Treść:

szukalem w google hasla ‘viking ship international’ – jedno z pierwszych trafien, ta strona. a tu, rhu 🙂 pozdrawiam bo narzeka, ze nie spotyka juz tak czesto znajomych z radiostacji 🙂 rzecz jasna pozdrowienia sle nie tylko do rhu :)))

Wpis nr 32

Imię:

Mirella Borecka

Miejscowość:

Warszawa

Strona www:

 

Treść:

Gratuluję tak ciekawej osobowości. Szkoda że gdy mieszkałam w Pyrzycach nie miałam okazji poznać Cię osobiście np. w czasie gdy byłeś nauczycielem niemieckiego w LO. Za moich czasów języka tego uczył pan Michał Szabo…


Wpis nr 31

Imię:

Mirosław P.

Miejscowość:

 

Strona www:

 

Treść:

Panie Justynie,

Przeczytałem artykuł w o2.pl. Ucieszyłem się, gdy zobaczyłem, że ktoś porusza sprawę Radiostacji, tej jeszcze jako RDST. Od kiedy €-zet namącił w Radiostacji jeszcze na forum wypisywaliśmy rożne opinie, sugestie, życzenia i w ten sposób poznałem grupę osób, z którymi od czasu do czasu kontaktuje się mailowo albo przez gg .Początkowo w poszukiwaniu jakiejś stacji na miarę Radiostacji. Były to stacje francuskie, lokalne studenckie, internetowe czy ostatnio także Bis, ale żadne z nich nie ma tego czegoś co miała Radiostacja, jak: żywiołowość, aktywność, odpowiedni stosunek muzyki do słowa mówionego, radia od młodych do młodych. Wreszcie zatrzymałem się na Radiu Centrum z Lublina, z okolic którego pochodzę. Słucham go za granicą przez internet, w domu z eteru. Przecież gdybym nie słuchał rdst nie wiedziałbym nawet co to d’n’b. Tego natomiast Centrum nie gra:| ani nie prowadzi takich dyskusji.

Znalazłem maila, którego wysłałem do Pana 26.10.2003. Po przeczytaniu go i tego zacytowanego w artykule na o2 widzę podobieństwa. Cieszę się ze Pan ocenił poczynania €-zetu i wyraził opinie wszystkich byłych słuchaczy Rdst.
(…………….)

Nie ma już czego słuchać ani co oglądać. A ciekawostką jest, że czeska telewizja Ocko wydaje się lepsza nic wszystkie polskie razem wzięte. Dlaczego u nas się wszystko sypie?

Pozdrawiam i czekam na to ‘cos’ w sensie “do dyspozycji”, co mnie znowu wciągnie.
Mirek


Wpis nr 30

Imię:

Zdzisław Sochan

Miejscowość:

Józefów

Strona www:

 

Treść:

Jestem pod wrażeniem, strona www kapitalna. Radiostacja była dla mnie jedyną, niepowtarzalną. Okolice znam jesteśmy sąsiadami, pod lasem biały mały domek.
Serdecznie pozdrawiamy, Regina i Zdzisław.


Wpis nr 29

Imię:

Janusz Ferensztajn

Miejscowość:

Gorzów Wielkopolski

Strona www:

 

Treść:

Szanowny Panie!
Bardzo ciekawa strona. Wiele ciekawych informacji o Panu, rodzinie i drodze życiowej. Trafiłem przez przypadek, Wpisałem w google LO Drezdenko i wśród adresów trafiłem na pański, zaintrygował mnie fakt, że jest pan absolwentem LO do którego żywię wielki sentyment. Uczęszczałem do LO w latach 1970-1973, a mój Św. pamięci BRAT kończył tę szkołę w 1975 roku. Jestem z rocznika 1955 więc się nie mogliśmy spotkać. Jako że mieszkam niedaleko często robiłem wycieczki rowerowe do Drezdenka, mam tam jeszcze kolegę, który aktualnie przebywa w Anglii. Lubię wracać do wspomnień z czasów młodości, ucząc się w tej szkole mieszkałem w internacie. Zgadzam się, że Drezdenko to urokliwe miasteczko z którym wiąże mnie wiele wspomnień. Ciekawe czy pamięta pan
nauczycieli: Bociana, Giłdzia, Pietruszakową,Zieleniewskiego i innych.
Życzę wszystkiego najlepszego w 2005 roku.


Wpis nr 28

Imię:

Tomasz J.

Miejscowość:

Bydgoszcz

Strona www:

 

Treść:

Piękny dom, podziwiam kunszt ciesielski gdzież można ich spotkać?
pozdrawiam


Wpis nr 27

Imię:

Krzysztof Wujczyk

Miejscowość:

Zielona Góra

Strona www:

 

Treść:

Szanowny Panie
Poszukując dziś hasła HORODYSZCZE trafiłem na Pana stronę. Z dużym zainteresowaniem wybrałem się w “podróż sentymentalną” i wróciłem do lat mojej młodości. Przyznaję, że mamy wiele wspólnych elementów życiorysu. Pana i moi Pradziadkowie i Dziadkowie mieszkali w Horodyszczu. Moi Dziadkowie jako repatrianci przenieśli się z Nieświeża do Drezdenka. Urodziłem się w Drezdenku w 1955 roku. Podobnie jak Pan dumny jestem z miejsca urodzenia. Do dnia dzisiejszego lubię odwiedzać Drezdenko. Życiorys Pana jest już kawałkiem historii naszego pokolenia. Cieszę się z tego, że trafiłem na Pana bardzo interesującą stronę.
Szczerze Gratuluję !!!
Pozostaję z wyrazami szacunku
Krzysztof Wujczyk


Wpis nr 26

Imię:

musique

Miejscowość:

 

Strona www:

 

Treść:

jestem pełen podziwu dla Pana projektu jakim BYŁA radiostacja. Pamiętam te czasy.. wtedy jeszcze nie można jej było odbierać w moim rodzinnym mieście – zielonej górze więc kupowałem kasety i wysyłałem znajomym studentom do Wrocławia aby nagrywali mi audycje!! obecni właściciele / dyrektorzy programowi //jakkolwiek ich zwać// plamią nazwę tej kultowej stacji i uważam że powinniśmy (my: byli słuchacze i pomysłodawcy, założyciele stacji) wystosować jakiś protest, nakazać zmianę nazwy lub cokolwiek co sprawiłoby aby nazwa ‘radiostacja’ nie kojarzyła się z tym czym jest obecnie.
pozdrawiam i życzę sukcesów


Wpis nr 25

Imię:

Ania Suska (żona Czesia Suski, Pana byłego ucznia z Pyrzyc)

Miejscowość:

Poznań

Strona www:

 

Treść:

Czesiu pokazał mi Pana stronę; znalazł ją dziś zupełnie przypadkowo. Aż się wierzyć nie chce, ile macie wspólnego (rozumiem, że to on od Pana przejął pasje, a nie w drugą stronę). Czesiu uwielbia podróżować, robić zdjęcia, i choć domu jeszcze mi nie zbudował, kocha Szwecję i szwedzki. A naszym ukochanym psem jest dwunasto-już-letni, siwy na pysku ale szlachetnej postawy Bruno,… seter irlandzki. Ciekawe co jeszcze wspólnego w was odkryję. Internet jest naprawdę niezwykłym miejscem. Gorąco pozdrawiam, Ania z Poznania.
P.S. Nasza siedemnastoletnia córka, Asia, na pytanie co wie o Radiostacji stwierdziła “Kiedyś była świetna, ale to już nie to.” Może trzeba coś z tym zrobić?


Wpis nr 24

Imię:

Jacek Cichopek

Miejscowość:

 

Strona www:

 

Treść:

Witam!
Gratuluję fajnej stronki i 3mam kciuki za przyszłe podróże.


Wpis nr 23

Imię:

Robert

Miejscowość:

Karczew

Strona www:

 

Treść:

Witam
Bardzo fajna podstrona o radiostacji. Czy posiada moze Pan stare notowania listy przebojow radiostacji lub rozglosni harcerskiej???? Bardzo ciezko jest je znalezc!!!
Robert


Wpis nr 22

Imię:

Edward

Miejscowość:

Pyrzyce

Strona www:

 

Treść:

Panie Justynie,
jestem pod wrażeniem. Jest Pan jednak pracocholik albo: sybaryta-pracocholik, skoro z taką starannością opracował Pan swa stronę. Ja pracuję również wytrwale całe dorosłe życie, nie mam takich jak Pan celów, najlepiej się ciągle czuję w świecie uprawianej historii (emerytowany już bibliotekarz, prof. na Uniw. Szczec.). Pański adres podał mi Syn z Gorzowa, który widocznie dotarł do Pana poprzez rodzinne Drezdenko. Drezdenkiem się też zajmuje. Pisałem zresztą o mieście w czasach von der Ostenow (1317- 1408), a na druk czeka obecnie obszerniejszy tekst o sporach granicznych polsko- brand. (i polsko- krzyżackich 1402- 1455) w rejonie Drezdenka i dolnej Noteci.
Serdecznie pozdrawiam – Edward Rymar z Pyrzyc


Wpis nr 21

Imię:

Tomasz Gębala

Miejscowość:

 

Strona www:

 

Treść:

Witam serdecznie z Lublina …

… trafiłem na Pańską stronę z fotkami z Lichtensteinu i zaciekawił mnie drewniany most na pograniczu ze Szwajcarią. Mam pytanie – w jakiej miejscowości on się znajduje i co warto zobaczyć przejeżdżając przez to małe księstwo??

Tomasz Gębala


Wpis nr 20

Imię:

Blonski

Miejscowość:

 

Strona www:

 

Treść:

Bardzo ładna strona i ciekawe opisy, życiorys. Podziwiam!
Pozdrawiam Łukasz Błoński


Wpis nr 19

Imię:

Mira

Miejscowość:

Białystok, Polska

Strona www:

 

Treść:

Zaciekawił mnie twój artykuł o wwozie psów do Szwecji. Ja wraz z rodziną jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami trzech seterów irlandzkich. Bardzo je uwielbiamy. Ja obecnie uczę się języka szwedzkiego, z zamiarem zdania egazminu i podjęcia pracy w Szwecji jako pielęgniarka. Dlatego też artykuł o prawie wwozu psów bardzo mnie zainteresował.
Twoja strona internetowa pokazująca przede wszystkim aspekt psi leży bardzo blisko naszych serc. Fajne zdjęcia i opowiastki.
Zdjęcia Sztokholmu – Gamla Stan kiedyś miałam okazję zwiedzić.


Wpis nr 18

Imię:

Mirek

Miejscowość:

Poznań

Strona www:

 

Treść:

Justynie,
Chociaż się znamy z przyjemnością “powędrowałem” Twoimi stronami. Bardzo ciekawie skonstruowana strona i taka przejrzysta. A co najważniejsze świetnie zaprojektowana graficznie – sam? 🙂
Pozdrawiam – Mirek Pawłowski (też z Drezdenka kiedyś …)


Wpis nr 17

Imię:

Ela

Miejscowość:

 

Strona www:

 

Treść:

Nie wiedziałam, że ma Pan taki ciekawy życiorys i tyle osiągnięć. Byłam uczennicą LO w Pyrzycach i stamtąd Pana pamiętam. Pańska strona jest niezwykle interesująca. Pozdrawiam.


Wpis nr 16

Imię:

Jolanta Holband

Miejscowość:

 

Strona www:

http://www.iceland.pl/

Treść:

Witam bardzo serdecznie,
Dziekujemy za mile slowa. To dla nas najlepsza nagroda za prace, ktora wkladamy w portal. To dopinguje nas do dalszej pracy 😉 Dziekujemy!!
Pana strony sa cudowne! A w ilu ciekawych miejscach Pan bywal! Super!
Jesli darzy Pan Islandie tak duza miloscia, moze da sie Pan namowic na opisanie swoich przygod na Wyspie specjalnie dla naszego portalu? Byloby nam bardzo milo.
Myslimy nad stworzeniem rubryki: Antyislandia 🙂 Tam pasowalyby opowiesci z Pana wypraw w “cieplejsze” miejsca 😉
Prosze pomyslec o wspolpracy z nami.
Pozdrawiam, goraco!!!
Jolanta Holband
——————————————————————————–
Witam,
Tez jestem islandofilem i z duza przyjemnoscia znajduje portal Iceland.pl. Sam nie mialem tyle wytrwalosci i bieglosci technicznej, zeby sie zajac stworzeniem takiej obfitej strony, wiec tylko w ramach mej wlasnej strony umiescilem pare zdjec z moich podrozy na Islandie (www.depo.pl – podstrona Podroze – Islandia). I z sentymentu nazwalem moja ostatnia firme Reykjavik.
Pozdrawiam,
Justyn Depo


Wpis nr 15

Imię:

Teresa Telepska

Miejscowość:

20259 Hamburg, Fruchtallee 128

Strona www:

http://www.art-promo.de/

Treść:

Witam, poszukujac strony galerii triady z sopotu natrafilam na Pana strone.
Bardzo duzo informacji o Panu, rodzinie, domu, galerii, Pana filozofii zycia, itp. Bardzo ciekawe. Widze, ze jest Pan czlowiekiem sukcesu, jezeli to trafne sformulowanie … Mieszkam na stale w Hamburgu od 1980 roku i zajmuje sie wystawami glownie gdanskich malarzy. Pozdrawiam serdecznie
Teresa


Wpis nr 14

Imię:

Kasia

Miejscowość:

Poznań

Strona www:

http://www.diervilla.wyzel.pl/

Treść:

Witam,
Przede wszystkim muszę powiedzieć (a właściwie napisać), że jestem W SZOKU!!! Wiedziałam, że twoja strona istnieje z linków w Seterkowie i Setter Ringu, ale dopiero dzisiaj ją odwiedziłam. I jestem pod ogromnym wrażeniem!!! Mam również niezły zwierzyniec – 3 setery irlandzkie, 1 nowofunlanda, 1 kota (rasy “podwórkowej”) i papugę kozią, jestem starą fanką Radiostacji (chociaż ostatnio częściej słucham Afery lub Rock Radia), studiowałam w Poznaniu i mieszkam w jego bliskiej okolicy, uwielbiam podróże i fotografię …. i chciałabym za pare lat powiedzeć o sobie, że przeżyłam swoje życie jak tygrys.
Pozdrawiam, Kasia


Wpis nr 13

Imię:

Ania

Miejscowość:

 

Strona www:

 

Treść:

Witam,
trafiłam na Pana stronę poszukując ciekawostek dotyczących systemu politycznego i administracyjnego Szwecji i jakież bylo moje zdumienie, gdy zobaczyłam stare, dobre Drezdenko. Pochodzę z okolic Drezdenka i kończyłam podobnie jak Pan LO w Drezdenku z rocznikiem 1961, w roku 1980. Później zdarzyło mi się mieszkać nad “Ciciborem”.
Z Pana “stronki” wynika, że osiągnął Pan w życiu wiele z tego, czego pragnął. Z niezwykłą rzetelnością i logiką prezentuje Pan swój mikrokosmos.
Określił Pan siebie jako samotnika. Myślę jednak, że lepszym słowem byłby indywidualista, a indywidualizm wymaga dużej odwagi dokonywania samotnych wyborów. SAMOTNOSĆ to co innego. Jest stanem duszy, z którym się rodzimy i od którego nie ma ucieczki. Wiem, bo doznaję tego stanu każdego dnia i każdej sekundy. To rodzaj cierpienia, ale i dobrodziejstwa.
Gratuluję stronki i ciekawego życia. Pozdrawiam Ania


Wpis nr 12

Imię:

marek

Miejscowość:

 

Strona www:

 

Treść:

witam serdecznie. otoz siedzac w niewielkiej knajpce, w zupelnie poslednim hoteliku, w rece wpadl mi jakowys periodyk, bodaj biznes warszawski. jedyny dostepny egzemplarz jakiejkolwiek prasy w tym miejscu. w zalewie wiadomosci z parkietu, rynku nieruchomosci etc z przyjemnoscia przeczytalem wywiad, ktorego udzielil Pan w tym pismie. za co serdecznie dziekuje. szczerze- natchnal mnie Pan wiara w mozliwosci wlasne, w znalezienie nie tylko pracy, ale takze sposobu na zycie. za co jeszcze raz dziekuje i serdecznie pozdrawiam.
marek


Wpis nr 11

Imię:

Krooger

Miejscowość:

 

Strona www:

 

Treść:

Aż się łezka w oku kręci ;,-(


Wpis nr 10

Imię:

Grzegorz

Miejscowość:

Hoeilaart

Strona www:

 

Treść:

Szukalem informacji o starej radiostacji i o Rozglosni Harcerskiej, o wszystkich znajomych, ktorzy te radio wspoltworzyli i tak trafilem na te strone 🙂
Bardzo przyjemnie sie czyta i oglada.
pozdrawiam
grzegorz


Wpis nr 9

Imię:

Piotr

Miejscowość:

Tczew

Strona www:

 

Treść:

Dziękuję za możliwość odbycia wycieczki po budowie Pańskiego domu, doskonała kronika wydarzeń, dom piękny, okolica urzekająca. Trafiłem na Pańską stronę szukając przykładów realizacji budynków w technologii ścian muru szachulcowego tzw. muru pruskiego. Po obejrzeniu wszystkich zdjęć ze zdumieniem i zaciekawieniem “odkryłem”, że jest Pan Twórcą naszego niegdyś ulubionego radia, obok dawnej Trójki, mówię niegdyś bo stan dzisiejszy różni się znacznie od czasu Pańskiej działalności … Trójka zresztą tez uległa “nowoczesnej” transformacji …
Jeszcze raz dziękuję za gościnę, zapraszam na moją stronę (jak zaprojektuję własny dom i go zrealizuję …) Serdecznie pozdrawiam
Piotr Lewandowski


Wpis nr 8

Imię:

Michał

Miejscowość:

Warszawa

Strona www:

 

Treść:

poplakalem sie przy komputerze ….. dziekuje ci bardzo za to co zrobiles mysle ze nigdy niezapomnimy.


Wpis nr 7

Imię:

Damian Czyczyro

Miejscowość:

 

Strona www:

 

Treść:

Wydaje mi się, że należy się Panu Justynowi oddać głęboki ukłon. Radiostacja, była czymś wielkim i dalej żyje w słuchaczach. Wg mnie, dlaczego nie zacząć wszystkiego od nowa? Stowrzyć nowe, lepsze radio. Ja z uporem maniaka, na siłę zawsze biegnę, przewracam się, podkładają kłody, nie raz już mnie zszywali, ale dalej biegnę, może i jestem głupi, może działam wbrew logice – ale zawsze coś się dzieje. Jest ciekawie. Doświadczenie Radiostacji, ludzi którzy tam pracowali na pewno pomoże w stworzeniu czegoś wielkiego. Liczy się pomysł i jego pozytywne skutki dla innych, realizacja jest mniej ważna. Sam też związany jestem z kilkoma rozgłośniami i wiem jak ważne dla innych jest to, co spiker mówi swoim zawsze ciepłym i uśmiechniętym głosem. Czasami nakrzyczy, czasami zbluzga, czasami pochwali. Bo po co słuchać ciszy? Jak można słuchać radia!!!
Pozdrawiam.


Wpis nr 6

Imię:

Natalia

Miejscowość:

 

Strona www:

 

Treść:

ja wiem, ze to nie mozliwe, ale mimo wszystko to napisze RATUJ RADIOSTACJE :/ nam juz nic nie zostalo, wszedzie pokazuja rzeczy tak niezmiernie otepiajace…. szkoda pisac :(((
natalia
p.s. dziekuje Ci za to co stworzyles, to bylo piekne, szkoda tylko, ze bylo….


Wpis nr 5

Imię:

Piotr

Miejscowość:

 

Strona www:

 

Treść:

dzieki za radiostacje i za te wszystkie chwile przy radioodbiorniku ktore gdy wspominam teraz wywoluja u mnie te ogromne emocje!!!!
z calego serca dziekuje!!


Wpis nr 4

Imię:

Mirek

Miejscowość:

 

Strona www:

 

Treść:

Dzien Dobry Panu,
dziekuje za historie radiostacji na stronie internetowej.
zgadzam sie z taka opinia, ze jak sie zacznie sluchac radiostacji nie mozna juz przestac. jednak obecnej w wykonaniu eurozetu niestety juz nie slucham. tylko czasem zagladam, sprawdzam, czy moze juz sie poprawilo. od ponad roku mieszkam za granica, gdzie pracuje i jedynym medium jaki mam jest internet. tak slucham radia, probuje ogladac tv.
radiostacji zaczalem sluchac na studiach w 1999 roku. od razu wpadla mi w ucho z powodu braku reklam i pospolitej muzyki. czy Pana corki pomagaly w definiowaniu programu? jestem chyba ich rowiesnikiem, zdawalem mature w 1996.
lza sie niejednej/mu w oku zakrecila czytajac historie radiostacji, widzac zdjecia i wspomnienia. naprawde az dziw bierze, ze ktos zniszczyl tak dobre radio, w ktore tyle osob wlozylo swe serca i mnostwo pracy. przypuszczam, ze Panu tez jest przykro gdy widzi opinie na forum dyskusyjnym obecnej radiostacji. wszystko przez pieniadze a wlasciwie ich brak. brak reklam przyciagal wymagajacych sluchaczy, a jednoczesnie reklamodawcy nie chcieli sie reklamowac w stacji z mala sluchalnoscia. szkoda tylko, ze tak malo jest w polsce sluchaczy ambitnych.
/………………./ wedlug mnie stacja kupiona zostala tylko dla czestotliwosci, ktore eurozet przeznaczy dla radia zet. nota bene nigdy go nie sluchalem.
dziekuje za pare lat z dobra muzyka, ambitnymi audycjami i zaluje tylko, ze nie udalo mi sie zarazic radiostacja wielu mieszkancow akademika.
pozdrawiam,


Wpis nr 3

Imię:

Konrad

Miejscowość:

 

Strona www:

 

Treść:

Witam.
Bardzo podoba mi sie dzial o RDST.
Masz moze jakies dodatkowe foto/mp3/etc?
Wiesz co dalej bedzie z rdst? i ogolnie jakies info?
pozdr. i wielkie thx za ten dzial 🙂


Wpis nr 2

Imię:

alexis

Miejscowość:

Londyn

Strona www:

clickomania republika

Treść:

waaaaaaa takiej techniki to nie mam na swojej republice


Wpis nr 1

Imię:

Zbyszek Wolski

Miejscowość:

 

Strona www:

 

Treść:

Nic lepszego bym nie zrobil


1 Comment

  1. jacek says:

    Bardzo dziękuję za Radiostację. Byłem z Nią od rana do wieczora od początku istnienia do ok. 2003/4-ego roku. Pamiętam, że przejęcie i “koniec” RDST strasznie przeżywałem, śmiało mogę to porównać do uczucia jakie się przeżywa gdy zostawia ukochana osoba.
    Pozdrawiam serdecznie

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.